Autors:
LV Karogs Sporta likmju ceļvedis

Sporta likmes

Sporta likmes ir iecienÄ«juÅ”i daudzi spēlētāji. Tas ir azartspēļu izklaides veids, kurā spēlētājs totalizatorā veic likmes uz konkrētu notikuma vai spēles iznākumu. Sporta likmes parādijās tajā paŔā laikā, kad sporta sacensÄ«bas. Jau Senajā Romā likmes tika veiktas uz gladiatoru cīņām.

Labākie sporta likmju piedāvājumi 2024

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Bezmaksas Griezienu Daudzums
Izmaksas laiks
Pieejamās spēles
Betplays.com
Betplays
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Mr Green
Mr Green
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
TonyBet
TonyBet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Kā izvēlēties labāko totalizatoru?

 • Operatora uzticamÄ«ba. Totalizatora operatoram jābÅ«t uzticamam un droÅ”am, lai nākotnē nerastos problēmas ar naudas izmaksu.
 • Izmaksu lielums. BÅ«tu žēl uzminēt visas totalizatora spēles un par to nesaņemt neko. Lai no tā izvairÄ«tos, pievērsiet uzmanÄ«bu izmaksu lielumam, jo tas tieÅ”i ietekmē uzvarētāju galÄ«gos laimestus.
 • Ērts totalizators. Kā jau rakstÄ«jām iepriekÅ”, ir dažādi totalizatoru veidi, tāpēc spēlētājam ir jāizvēlas tas, kas viņam vislabāk der vai kurā viņŔ vislabāk orientējas.
 • Spēļu daudzveidÄ«ba. Totalizatoram ir jāpiedāvā daudzveidÄ«gs sporta veidu un notikumu klāsts. Jo daudzveidÄ«gāks piedāvājums, jo lielākas izvēles iespējas. 

Labākie sporta totalizatori sporta likmēm

Liec sporta likmes labākajos Latvijas totalizatoros, kurus izvērtējuÅ”i eksperti:

āœ… Labākās likmes uz futboluWilliam Hill
āœ… Labākās likmes uz hokejuKlondaika
āœ… Labākās likmes uz basketboluMrGreen
āœ… Labākās likmes uz tenisuLVBet
William Hill
William Hill
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Mr Green
Mr Green
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
LVBet
LVBet
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Klondaika
Klondaika
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas

Populārākie sporta veidi

Mūsdienās ir ļoti daudz sporta veidu uz kuriem varat veikt likmes. Tomēr starp populārākajiem ir:

Futbols

Sporta veids, ko spēlē divas komandas (vienpadsmit spēlētāji katrā) un kurā spēlētāji cenÅ”as raidÄ«t bumbu pretinieka vārtos.

Basketbols

Basketbols ir olimpiskais sporta veids ā€“ komandu spēle ar bumbu, kurā mērÄ·is ir noteiktajā laikā iemest bumbu pretinieku komandas grozā vairāk reižu nekā pretinieku komanda. Katrā komandā ir 5 laukuma spēlētāji.

Hokejs

Hokejs ir komandu sporta veids uz ledus, kurā mērķis ir noteiktajā laikā vairāk reižu raidīt ripu pretinieku komandas vārtos, nekā pretinieku komanda. Ar speciālām hokeja nūjām ripa tiek nodota no spēlētāja spēlētājam uz ledus laukuma. Uzvar komanda, kas guvusi vairāk vārtu.

Teniss

Teniss ir sporta veids, kurā sacenÅ”as divi spēlētāji vai divas komandas. Katra spēlētāja/komandas mērÄ·is ir raidÄ«t raketi uz pretinieka laukuma pusi tā, lai pretinieks nevarētu atsist bumbu. Bumbai vismaz vienu reizi jāpieskaras pretinieka laukuma pusei.

Bokss

Bokss ir olimpiskais sporta veids (cīņas māksla), kurā drīkst sist tikai ar dūri un tikai ar speciāliem cimdiem.

MMA

MMA (Mixed Martial Arts), tulkojumā ā€“ jauktās cīņas mākslas. Tas ir nosaukums sporta veidam, kas ir iekarojis miljoniem cilvēku sirdis un kura popularitāte turpina augt. Tas ir nākotnes sporta veids, taču tā saistÄ«ba ar citiem sporta veidiem ir neapÅ”aubāmi acÄ«mredzama. MMA ietver visbagātāko dažādu cīņas mākslu mantojumu.

E-sports

SacensÄ«bu veids, kurā cilvēki sacenÅ”as, spēlējot videospēles, ir elektroniskais sports jeb kibersports. E-sports ietver desmitiem disciplÄ«nu, simtiem komandu un tÅ«kstoÅ”iem spēlētāju. E-sporta vēsture aizsākās tālajos 80. gados, bet 90. gados e-sports bija kļuvis masveidā pieejams spēlētājiem vai komandām. Klubi un komandas rekrutē spēlētājus un sadarbojas ar tiem uz lÄ«guma pamata.

Populārākās sporta likmes

 • Futbols
  Futbols
  1Ɨ2, handikaps, virs/zem, precÄ«zs rezultāts
 • Basketbols
  Basketbols
  Spēles uzvarētājs, handikaps, virs/zem
 • Hokejs
  Hokejs
  Spēles uzvarētājs, virs/zem, handikapi, precīzs rezultāts
 • Teniss
  Teniss
  Turnīra uzvarētājs, spēles uzvarētājs, geimu un setu handikapi
 • Bokss un MMA
  Bokss un MMA
  Cīņas uzvarētājs, live likmes, kombinētās likmes
 • E-sports
  E-sports
  Handikapi, virs/zem, live likmes, precīzs rezultāts

Sporta likmju veidi

Ir ļoti daudz sporta likmju veidu. JÅ«s varat veikt likmes uz gandrÄ«z jebko, sākot ar spēles galÄ«go rezultātu un beidzot ar to, cik reizes spēlētājs nokritÄ«s spēles laikā. Tā kā ir tik daudz dažādu likmju veidu, kuros ir grÅ«ti orientēties, jo Ä«paÅ”i iesācējiem, mēs esam apkopojuÅ”i populārākos sporta likmju veidus un to pamatinformāciju.

VienkārŔa likme

Likme, kur tiek veikta prognoze par vienu iznākumu, ir vienkārŔā likme. VienkārÅ”as likmes tiek pieņemtas uz visiem notikumiem. JÅ«su laimests ir vienāds ar veiktās likmes summu reiz izvēlētais koeficients.

Mačs

Å ajā gadÄ«jumā derÄ«bu veicējs mēģina vienlaikus paredzēt, kurÅ” uzvarēs pirmā puslaika/spēles beigās un kurÅ” uzvarēs mačā kopumā. Lai uzvarētu likmi, abām Ŕīm likmēm jābÅ«t pareizām. Šādās likmēs var izmantot dubultās likmes. Šādu sporta likmju izredzes parasti ir diezgan augstas, jo viena puslaika iznākumu ir grÅ«tāk paredzēt nekā spēles iznākumu kopumā. Ir vērts izcelt arÄ« starplaika likmes, kurās nav svarÄ«gs spēles galarezultāts, bet tikai tas, kurÅ” bija spēcÄ«gākais katrā periodā.

Dubultā iespēja

Å Ä« iespēja ir paredzēta piesardzÄ«giem derÄ«bu veicējiem. Likme tiek likta uz viena no pretiniekiem uzvaru vai neizŔķirtu, un tā izskatās Ŕādi: 1x (mājinieku komandas uzvara vai neizŔķirts), 12 (vienas komandas uzvara), X2 (viesu komandas uzvara vai neizŔķirts). Å o likmju koeficienti parasti ir diezgan zemi, taču, ja likmju veicējs nav pārliecināts par savu prognozi, ir ieteicams izmantot dubultos koeficientus.

Handikaps

Handikaps ir likme, kurā pie izvēlētās komandas rezultāta tiek pieskaitīts vai no tā atņemts noteikts skaitlis. Handikaps nozīmē, ka komandai ir jāuzvar ar noteiktu vārtu starpību vai jāpiedzīvo zaudējums ar vārtu starpību, kas ir mazāka par noteikto. Visbiežāk handikapa likmes tiek izmantotas futbolā.

Vairāk / Mazāk

Vairāk/mazāk ir likme uz mačā gÅ«to vārtu skaitu. Futbolā derÄ«bas tiek liktas uz vārtu, pārkāpumu, dzelteno un sarkano kartÄ«Å”u, stÅ«ra sitienu, soda sitienu utt. skaitu. Tenisā tas ir setu skaits. Skaitlim spēles beigās (piemēram, vārtu skaitam) jābÅ«t lielākam vai mazākam par izvēlēto vērtÄ«bu. Turklāt likmes tiek liktas arÄ« uz spēles kopējo rezultātu (piemēram, mačā pieļauto pārkāpumu skaitu), kā arÄ« uz viena no pretinieku vārtu guvumiem.

Mačs + Vairāk / Mazāk

Likmes uz ā€œMačs + Vairāk/ Mazākā€ paredz vienlaicÄ«gi divu veidu iznākumu kombināciju. Lai likme laimētu, veiksmÄ«gi ir jāparedz abi likmes iznākumi. Piemēram, ja likme tiek uzlikta uz 1 un vairāk par 2,5, tas nozÄ«mē, ka ir jāuzvar 1. komandai un kopējais vārtu (punktu, geimu un t.t.) skaits jābÅ«t lielāks par 2,5. Tātad, ja spēles rezultāts ir 3:0 vai 2:1 vai 3:1, tad likme ir laimēta. Ja rezultāts ir 2:0, tad likme ir zaudēta.

Precīzs rezultāts

PrecÄ«za rezultāta likmes piesaista spēlētājus galvenokārt augsto izredžu dēļ. Sporta notikuma precÄ«zu iznākumu ir grÅ«ti prognozēt, tāpēc visdrÄ«zāk jums paveiksies un veiksme bÅ«s jÅ«su pusē vai nepaveiksies. Ne visi sporta veidi ir piemēroti Ŕāda veida likmēm, taču par populārākajiem tiek uzskatÄ«ti: futbols, hokejs, teniss un volejbols.

Gūto vārtu skaits

Likme tiek veikta uz gūto vārtu skaitu spēles laikā.

Kombinētā likme

Kombinētās likmes ir Ä«paÅ”s likmju veids, kurā, lai uzvarētu, ir pareizi jāprognozē vairāki vienas spēles rezultāti. Kombinētās likmes ir riskantākas, taču tām ir pievilcÄ«gākas izredzes. Vietējie bukmeikeri spēlētājiem nepiedāvā lielu kombinēto likmju dažādÄ«bu, lai gan legālajās derÄ«bu iestādēs ir interesanti piedāvājumi.

Kā veikt sporta likmes?

Jebkuru likmju veikÅ”anas pamatā ir iepriekŔēja notikuma analÄ«ze. Bez tās likme tiks veikta pēc nejauŔības principa. Taču, ja jÅ«s plānojat pelnÄ«t naudu ar derÄ«bām, prognozÄ“Å”anai un informācijas apkopoÅ”anai pirms spēles ir jākļūst par ieradumu.

1/6
1. solis
Izvēlieties sporta totalizatoru

Izvēlieties sporta likmju totalizatoru.

Mūsu vietnē atradīsiet populārākos kazino, kuri piedāvā arī sporta totalizatoru.

2. solis
Reģistrējieties totalizatorā

Izveidojiet savu spēlētāja kontu.

TiklÄ«dz esat iepazinies ar likmēm un to noteikumiem, varat sākt spēlēt. Izvēlaties sporta totalizatoru un reÄ£istrējat kontu. Parasti jÅ«s tiksiet lÅ«gts norādÄ«t tādu informāciju kā vārds un uzvārds, parole, e-pasts, adrese, dzimÅ”anas gads u.c. Aizpildiet visus nepiecieÅ”amos laukumus un nospiediet pogu - reÄ£istrēties. Pēc tam varat sākt baudÄ«t likmju veikÅ”anas garÅ”u.

3. solis
Veiciet pirmo iemaksu totalizatorā

Veiciet savu pirmo iemaksu.

Likmju veikÅ”anai jums bÅ«s jāveic sava pirmā iemaksa. Izvēlaties sev piemērotāko iemaksas veidu un veiciet maksājumu savā lietotāja kontā. Pēc tam varēsiet uzsākt spēlēt.

4. solis
Prognozējiet izvēlētā sporta notikuma rezultātu

Izvēlieties sporta notikumu un prognozējiet tā iznākumu.

Dodieties uz sporta veidu sadaļu un izvēlaties sev tīkamāko sporta notikumu. Jūs noteikti atradīsiet starp daudzveidīgajiem sporta veidiem sev piemērotu. Pēc tam veiciet iznākuma prognozi. Vēlam jums veiksmi!

5. solis
Veiciet likmi uz sporta notikumu

Veiciet likmi.

Izvēlaties likmes veidu, koeficientu un veiciet likmi. Ja jÅ«s zināt, ko vēlaties, likmju veikÅ”ana neaizņems daudz laika un sagādās tikai prieku.

6. solis
Saņemiet savu laimestu

Saņemiet savu laimestu.

Kad spēle nospēlē un jÅ«su prognozes ir piepildÄ«juŔās, saņemsiet laimestu savā spēlētāja kontā. JÅ«s varat turpināt veikt likmes vai arÄ« pieprasÄ«t izmaksu. Maksājumu saņemsiet sevis izvēlētajā veidā.

Ieteikumi, pirms sākat veikt likmes

Viss, kas jums jāzina par sporta likmēm, ir:

 • Legāla totalizatora izvēle. Izvēlaties licencētu totalizatoru, lai bÅ«tu droÅ”i, ka saņemsiet savus laimestus.
 • Spēļu analÄ«ze. Veiciet spēļu analÄ«zi pirms uzsākat veikt likmes uz sportu, lai jÅ«su prognozes patieŔām piepildÄ«tos.
 • Attieksme pret azartspēlēm. Atcerieties, ka azartspēles ir izklaide un spēlējiet atbildÄ«gi.
 • Likmju veikÅ”anas principi un stratēģijas. IepazÄ«staties ar visiem likmju veidiem un to noteikumiem, izvēlaties sev interesantākās un izmantojat dažādas stratēģijas lÄ«dz brÄ«dim, kad atradÄ«siet to, kura nes jums veiksmi.

Avoti

Kazino-latvia.com komanda nemitÄ«gi strādā, lai sniegtu jaunāko un precÄ«zāko informāciju par azartspēļu industriju. Katrs raksts ir tapis izmantojot kvalitatÄ«vus un uzticamus informācijas avotus. Å ajā rakstā izmantoti sekojoÅ”i informācijas avoti:

Raksts atbilst Kazino-latvia.com redakcionālajiem principiem. Ja raduŔās neskaidrības vai jautājumi, aicinām sazināties ar redakciju, izmantojot kontaktformu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai ir iespējams nopelnīt naudu, veicot likmes uz sportu?

Jā, tas ir iespējams, ja uzminat sporta noteikumu iznākumus.

Uz kādu sporta veidu vislabāk veikt likmes?

Mēs jums iesakām veikt likmes uz tādiem sporta veidiem kā: teniss, krikets, bokss, MMA un E-sports.

Vai man ir jābūt sporta ekspertam, lai veiktu likmes uz sportu?

Nē, jums nav obligāti jābÅ«t ekspertam, bet ir labi bÅ«t zinoÅ”am nozarē, lai nepaļautos tikai uz veiksmi.

Artūrs Lapsa

Artūrs Lapsa

šŸ“ Pieredzējis kazino kritiÄ·is šŸŽ® 11 gadu pieredze azartspēļu industrijā

Pārzinu tieÅ”saistes kazino no A lÄ«dz Z. Ar savu bagātÄ«go pieredzi azartspēļu sfērā zinu, kāds izskatās labi attÄ«stÄ«ts tieÅ”saistes kazino. Esmu gadiem analizējis spēlētāju viedokļus, ieteikumus un kritiku attiecÄ«bā pret kazino un no tā esmu secinājis un izveidojis savus kritērijus, kādam jābÅ«t ir izcilam online kazino.

Par Artūrs Lapsa
34 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!